Zayıflama Paketi

Hizmetlerimiz

Zayıflama Paketi

PASİF JİMLASTİK

Pasif jimnastik kişinin herhangi bir güç kaybetmeden spor takviyesiyle zayıflaması ve yağ hücrelerini sıkılaştıran bir yöntemdir.  Karın, kalça, bacak gibi bölgelerinizde rahatsız olduğunuz görüntülerden kurtulabilirsiniz.

Pasif jimnastik uygulamasında öncelikle vücuttaki yağ ve kas dağılımını tespit etmekte, uygulama yapılacak bölgeyi belirlemekteyiz. Sonrasında vücudunuzdaki kasları cihaz sayesinde çalıştırıp hem zayıflamanızı sağlamakta hem de kaslarınızı çalıştırmaktayız. Tamamen vücudunuzun yapısına ve size özel olarak çalıştırdığımız cihazı bölgesel zayıflamada, selülit tedavisinde, sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde, istenmeyen göbeğin ve kolların toparlanmasında kullanmaktayız.

Merkezlerimizde uygulanan pasif jimnastik uygulamasında genellikle 4-5 seans sonra gözle görülür sonuçlar almanız mümkün.

Pasif jimnastik uygulaması diyetle desteklendiği takdirde vücutta incelme sağlamaktadır. Burada önerdiğimiz en önemli nokta uygulama süresince mutlaka spor da yapılması gerektiği ve pasif jimnastiğin doğrudan kilo vermek amacıyla tercih edilmemesidir. Çünkü pasif jimnastik vücudu sıkılaştırmak için ve yapılan diyetten sonra vücutta oluşan kilo kaybından dolayı uygulanmaktadır.

Pasif jimnastik uygulamasından sonra kişi bol bol su içmelidir. Böylece parçalanan yağlar vücuttan daha kolay bir şekilde atılmış olmaktadır.

Kullanım Alanları
» Bölgesel zayıflama
» Selülit
» Kan dolaşımını düzenleme
» Lenf drenaj
» Doğum sonrası göbek toparlanması
» Göğüs ve kolların toparlanması
» Bel ve sırt ağrılarının giderilmesi

Pasif Jimnastik (Elektroterapi) Nasıl Uygulanır?
Elektroterapi seansları ortalama 45 dakika sürmekte olup, kişi pasif jimnastik uygulamasına alınmadan önce kişinin vücut yağlarının dağılımı ve yoğunluğunun tespiti sonrasında hangi pasif jimnastik programının uygulanacağı belirlenmektedir.

G5

 

G5 Masajı Nedir ?

G5 masajı, selülit giderici bir masajdır. Adını işlem sırasında kullanılan cihazdan alır. Uzun süredir bölgesel selülit bakımında ve giderilmesinde sıklıkla kullanılan bir masaj türüdür.

G5, ritmik hareketler yapan bir alettir. Kullanılan aletin çalışma mantığı titreşim ve itmedir. Uygulandığı bölgeye gönderdiği titreşimler sayesinde hücreleri hareketlendirmekte ve uyguladığı itme kuvvetiyle de vücutta sıkılaşmayı sağlamaktadır. G5 aleti kullanılarak yapılan bu masaj, bölgesel bağ dokusunu açmakta, yağ yakımını hızlandırmaktadır.

 

Medikal estetikte son yıllarda yaşanan önemli gelişmeler sayesinde silueti gideren, sağlıklı beslenme ve spora rağmen yok edemediğiniz bölgesel yağlanmalarınızdan, cerrahi müdahaleler olmadan kurtulmak mümkün hala gelmiştir. Birkaç yıl öncesine kadar sadece cerrahi işlemlerle müdahale edilerek yok edilen kalıcı yağ hücrelerine artık daha kolay ve etkili çözümler sunan bu yeni teknolojiler sayesinde veda edebilirsiniz. Bu masaj yöntemiyle vücuttaki ödemlerinizi atarak ve yağ dokusunu tam anlamıyla yok ederek, eski ve geçici bir incelme etkisi yaratan sistemlerin aksine, bu masajla kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

 

Cihazın her cilde uygun bir başlığı mevcuttur. Dolayısıyla kullanılacak olan cildin tipine göre işlemi yapan uzman, kişiye uygun olan başlık özenle seçilmelidir.

 

Masaja başlandığı ilk günden itibaren sonuçlar gözle görülebilecek kadar belirgindir. Ayrıca zayıflama ürünleri ve bitkisel yağlar, masajın etkisini arttırmaktadır.

 

G5 mesajı selülit yakımı yanında vücuttaki toksinlerin atılımını da sağlamaktadır. Bu sayede vücudun sağlığını kazanmasına yardımcı olur. Sağlık açısından hiçbir bir sorun oluşturmayan bu masaj uygulaması, günümüzde hızlıca yaygınlaşmaktadır.

 

Masaj, özellikle vücutta biriken laktik asitin atılmasını sağlayarak, yorgunluğu giderir. Çoğunlukla bölgesel zayıflama için kullanılan bu yöntem, aynı zamanda kan akışını hızlandırır ve uygulanan bölgede birikmiş yağların yakılmasını sağlar. Cilt üzerinde meydana gelmiş kırışıklıkları da azaltır.

G9 masajı, vücudun her bölgesine yapılabilir. Ancak daha çok kalça, bacak ve karın gibi bölgesel yağların biriktiği, selülit oluşumu tedavisi için kullanılmaktadır.